کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری

0
178

download-1

علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری عامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته در راستای تحقق اهداف، برنامه ها و نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح بین الملل می باشد. امروزه این علوم نقش اساسی در موفقیت، پیشرفت و دستیابی به اهداف مهم کشورهای دنیا، سازمان ها و بهبود زندگی مردم در ابعاد مختلف ایفا می نماید. لذا استفاده ازنظریات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهی علوم انسانی و اقتصادی برای برنامه ریزی جهت تقویت زمینه های مختلف علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد، حسابداری و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری این ایده های نوین، در جهان یک نیاز مهم می باشد.

از آنجا که این ضرورت در تخصص هایی چون مدیریت، اقتصاد و حسابداری به عنوان سکان تحول اداری و سازمانی محسوس تر بوده و علوم انسانی،مدیریت، اقتصاد و حسابداری نقشی بنیادین در تحقق یک نظام فکری منسجم و تمدن‌سازدارد، این تحولات چه درون زا و مبتنی بر فعالیت های تحقیق و توسعه داخلی باشد و چه با منشأ خارجی و برون زا تلقی شود، مستلزم مدیریت بر فرآیند انتقال و توسعه می باشد.

از این رو برگزاری کنفرانس بین المللی رویکرد های نوین در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد، حسابداری با هدف گسترش دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های مختلف علوم انسانی با بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته، اساتید دانشگاه های معتبر ایران، جهان و نهادهای علمی پژوهشی، فرصتی مناسب جهت تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، متخصصان و علاقه مندان مباحث علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد، حسابداری می باشد. برگزاری این کنفرانس امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور و جهان در زمینه مفاهیم مشترک علوم انسانی و اقتصادی و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم می سازد.

بر این اساس، دبیرخانه کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و مسئولان اجرایی دعوت می نماید مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد، به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.


تاریخ های مهم:

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: ۲۶ دی ۱۳۹۵
آخرین مهلت ثبت نــام: ۰۱ بهـــمن ۱۳۹۵
کنــفرانس: ۱۰ بهـــمن ۱۳۹۵


 

poster20161123121228

 

 

سایت رسمی کنفرانس:

http://hmeaconf.com/fa

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید