موسسات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد

پیامبر اکرم:
هر کس به جستجوی علم راهی سپارد، خداوند برای وی راهی به سوی بهشت می گشاید.
سلام دوستان
وجه مشترک کلیه آزمون ها تقریبا اینه که برنامه ریزی هاشون یکسانه اما کیفیت و هزینه هاشون متفاوته. همه چیز به تلاش خودتون برمیگرده. شرکت کردن تو آزمون مورد نظرتون هم به همین چند تا آیتم بستگی داره. اینکه تو کدوم موسسه باشید فرقی نداره و مطلب اصلی و مهم اینه که شما از منابعی که در اختیار دارید چطور استفاده کنید و چقدر بتونید روش مسلط باشید.

111
هیچ رابطه معنا داری با این مورد که شرکت در آزمون میتونه رتبه خوبی برامون داشته باشه وجود نداره. چه بسیار افرادی که تو آزمون فلان موسسه شرکت کردن و پول زیادی هم بابتش دادن و نتیجه نگرفتن و برعکس. حتی از بین اونایی هم که موسسه بودن افراد به دو دسته تقسیم می شن. یه عده که از رفتن تو موسسه راضی بودن و یه عده که ناراضی بودن و معتقد بودن که با رفتن به موسسه فقط وقتشون رو تلف کردن واسه رفت و آمد و پاسخ دادن به یک سری سوالات که اصلا شباهتی با سبک سوالات کنکور نداره وقتشون رو تلف کردن. دقت داشته باشید که سوالات کنکور سبک خاص خودشون رو دارن.
پس بدونید رفتن یا نرفتن شما تو موسسه الزاما به معنای قبولی یا عدم قبولی شما نیست و از این بابت زیاد نگران نباشید.
ولی اگر می خواید حتما پول خرج کنید و تو یک موسسه باشید با توجه به بقیه که میشناسم تو موسسات مختلف بودن من برای رشته های علوم انسانی آزمون ماهان رو پیشنهاد می کنم که جامعه آماریش بالاست. به نظر من مهمترین آیتم در انتخاب موسسه خوب تعداد افراد شرکت کننده در آزمون هاش هست که شما رو بین رقیبانتون بسنجه.
اما حتما سعی کنید چه اینکه در موسسه ای هستید یا نه از خودتون حتما حتما آزمون بگیرید. تو قسمت چه منابعی را مطالعه کنیم هم یه کتاب معرفی کردم که همون تست های کنکور سال های اخیر هست که می تونه خیلی خیلی کمکتون کنه.
اما باز هم تو قسمت ارتباط با مشاور هر سوالی در مورد موسسات مختلف داشته باشید می تونید بپرسید و ما هم تا حد امکان سعی می کنیم شما رو راهنمایی کنیم.

[box type=”info” radius=”10″]

ارتباط با مشاور

[/box]
فیلم‌ها و کارگاه‌های آموزشی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید